İstanbul Toplama Ayırma Tesisimiz
Çerkezköy Toplama Ayırma Tesisimiz
Ankara Toplama Ayırma Tesisimiz
Aksaray Geri Dönüşüm Tesisimiz
İstanbul Ferhatpaşa Tesisimiz
İstanbul Beyoğlu Tesisimiz
İstanbul Küçükçekmece Tesisimiz
İstanbul Sultangazi Tesisimiz
İstanbul Gebze Tesisimiz
İstanbul Topkapı Tesisimiz
İstanbul Eminönü Tesisimiz
Şarköy Toplama Ayırma Tesisimiz
Bursa Osmangazi Tesisimiz
İstanbul Beylikdüzü Tesisimiz
Şubelerimiz    


İstanbul Topçular Toplama Ayırma Tesisi
Eyüp Topçular’ da  faaliyet gösteren ambalaj atığı toplama ayırma tesisimiz toplam 1500 m²  alana sahip olup,ağırlıklı olarak kağıt-karton ambalajların kalitesine göre toplanması ve ayrılması ,preslenip geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi, bu atıkların geri kazanımahazır hale getirilmesi üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesisimizde yönetmelikte belirtilen hususlara uygun olarak tasarlanmış toplama araçları, kaynağında ayrı toplama çalışmaları ve karışık ambalaj atığında kapasiteyi karşılayacak şekilde bir ambalaj atığı ayırma bandı ve bir otomatik pres makinesibulunmaktadır.Günden güne kapasitesini arttırarak yılda yaklaşık 45000 ton atık kağıdı geri dönüşüme kazandırmaktadır.
İstanbul Ferhatpaşa Toplama Ayırma Tesisi

Ataşehir Ferhatpaşa da faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 2000 m² kapalı 3000 m² açık olmak üzere toplam 5000 m² alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


İstanbul Beyoğlu Toplama Ayırma Tesisi


İstanbul Beyoğlunda Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m² kapalı alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.İstanbul Küçükçekmece Toplama Ayırma Tesisi

Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesinde faaliyet Gösteren Tesisimiz   5000 m²  alana sahiptir. Yılda 12000 ton kağıdı ülke ekonominisine geri kazandırmaktadır.Tesisimiz Ayrıca Küçükçekmece Belediyesi ile 11.04.2011 tarihli protokol ile  Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


İstanbul Sultangazi Toplama Ayırma Tesisi


İstanbul Sultangazi belediyesi Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m² alana sahiptir. Yılda 10000 ton kağıt toplama, ayırma, işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.Tesisimiz Ayrıca Sultangazi Belediyesi ile 01.01.2013 tarihli protokol ile  Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


İstanbul Gebze Toplama Ayırma Tesisi


İstanbul Gebze Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m² alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


İstanbul Topkapı Toplama Ayırma Tesisi

İstanbul Zeytinburnu belediyesi sınırların içerisinde  Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 2000 m² alana sahiptir. Yılda 30000 ton kağıt toplama, ayırma, işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.Tesisimiz Ayrıca Güngören Belediyesi ile 01.03.2013 tarihli protokol ile  Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.


İstanbul Eminönü Toplama Ayırma Tesisi


İstanbul Süleymaniyede Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m² alana sahiptir. Yılda 30000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla avrupa yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.
Çerkezköy Toplama Ayırma Tesisi

Çerkezköy toplama ayırma tesisimiz Karaağaç Hafif San. Bölgesi’nde faaliyet gösteren ambalaj atığı toplama ayırma tesisimiz toplam 2700 m² alana sahip olup,yılda 18000 ton  kağıdı toplama,ayırma,balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına göndermektedir.Böylece geri dönüşümün ilk basamağını oluşturmakta ve  ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Güçlü idari kadrosu,toplama ayırma ekibi ve ekipmanıyla Trakya bölgesine kaliteli hizmeti taşımaktadır.


Şarköy Toplama Ayırma Tesisi


Şarköy de  Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m² alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir.Tesisimiz Ayrıca Şarköy Belediyesi ile 01.01.2012 tarihli protokol ile  Ambalaj atıklarının Ayrı toplanması projesini yürütmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.
Ankara Toplama Ayırma Tesisi

Yenimahalle Hurdacılar Sanayi Sitesinde bulunan Toplama Ayırma Tesisimiz toplam 2000 m2  kapalı alana sahip olup yılda  24000 ton kağıdı toplama,ayırma,balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına göndermektedir. Tesisimizde yönetmelikte belirtilen hususlara uygun olarak tasarlanmış toplama araçları  , karışık ambalaj atığında kapasiteyi karşılayacak şekilde bir ambalaj atığı ayırma bandı ve bir otomatik pres makinesi bulunmaktadır.Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanıyla İç Anadolu Bölgesine kaliteli hizmeti taşımaktadır.
Aksaray Geri Dönüşüm Tesisi

Aksaray’da bulunan  tesisimiz yılların getirdiği bilgi birikiminin verdiği tecrübeden ve teknolojinin imkânlarından faydalanarak çevreye saygılı bir iş ahlakıyla “polietilen granül”imalatını ve ambalaj atığı toplama ayırma işlemlerini başarılı bir biçimde gerçekleştirmektedir.8150 m² alana kurulu olan tesisimizde  yılda 2400 ton polietilen granül üretilmekte,4800 ton ise kağıt balyalanmaktadır.  Tesisten balyalanmış olarak çıkan kağıt geri dönüşüm tesislerine gönderilmektedir.Polietilen granül ise plastik üreticilerine gönderilmektedir. Kalitede süreklilik ilkesini benimseyerek büyük bir özveriyle çalışmalarına devam eden firmamız hammadde sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Müşterilerini “iş ortakları” olarak benimseyen şirketimiz müşterilerden gelen talepleri kaliteden ödün vermeden büyük bir duyarlılıkla yerine getirmektedir.


Bursa Geri Dönüşüm Tesisi

Bursa Osmangazi de  Faaliyet gösteren ambalaj atığı ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesisimiz 1000 m² alana sahiptir. Yılda 15000 ton kağıt toplama, ayırma, balyalama işlemlerinden sonra kağıt geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmektedir. Güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekibi ve ekipmanlarıyla anadolu yakasına kaliteli hizmet taşımaktadır.

Küçükköy ve Kıbrıs da faaliyete geçecek olan tesislerimizde en kısa zamanda güçlü idari kadrosu, toplama ayırma ekip ve ekipmanlarıyla hizmetinize sunulacaktır.